Praha

HPP

IČO

Dotační specialista FVE

Hledáme kolegu/kolegyni na full time

Hledáme komunikativního a samostatného kolegu/kolegyni, který má rád práci s lidmi a chce se uplatnit v perspektivním odvětví fotovoltaické energie. Očekáváme spolehlivost, zodpovědnost a ochotu učit se novým věcem.

Požadavky:
Časová flexibilita a ochota rychle se přizpůsobit novým úkolům.
Aktivní přístup k plnění pracovních úkolů s důrazem na odpovědnost.
Svědomitost a pečlivost při každodenní práci.
Uživatelská znalost MS Office.
Předchozí zkušenost v oboru je výhodou, ale není podmínkou.
Znalost angličtiny není nutná.

Benefity:
Firemní notebook
Firemní telefon s neomezenými daty
Multisport karta zdarma
Firemní vzdělávání a osobní rozvoj
Homeoffice a flexibilní pracovní doba
Občerstvení na pracovišti

Naše nabídka:
Zaměstnání u stabilní společnosti s příjemným pracovním kolektivem.
Možnost profesního růstu.
Motivační platové ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům.
Místo výkonu práce přímo na zelené zastávce metra Dejvická.

Náplň práce

  • Příprava dokumentace pro dotační žádosti, koordinace s interními členy týmu
  • Podávání dotačních žádostí v programu NZÚ
  • Vyřízení povolení pro připojení FVE k distribuční síti
Solarbeam - kariéra

Nenašli jste pozici pro Vás?

Napište nám a něco vymyslíme: kariera@solarbeam.cz